Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Genesis Rodriguez fan club Srbija
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jennifer Love Hewitt

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nina
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
Nina


Broj poruka : 535
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 27

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyNed Jan 03, 2010 7:20 pm

Ova se lijepa, mlada teksašanka u posljednjih desetak godina, od gotovo potpune anonimnosti uspjela nametnuti kao jedna od najvećih teen zvijezdi MTV generacije. Iako nije planetarno poznata, uopće ne sumnjamo da ima mjesta za još jednu prelijepu glumačko-pjevačku divu koja bi (možda) mogla zauzeti mjesto pomalo posrnule i malo starije imenjakinje, Jennifer Lopez.

Jennifer Love Hewitt 6776_h10

Jennifer Love Hewitt već sada posjeduje značajno obožavateljsko tijelo, posebice u Americi. Samo upišite njezino ime u neku od Internet tražilica pa ćete vidjeti koliki je broj web stranica posvećen njezinom liku i djelu.

Mala je Jennifer prvu ulogu imala u seriji “Kids Incorporated” (1984), sa samo pet godina. Na televiziji radi snimajući reklame sve do svojeg prvog filmskog ostvarenja, nastavka hit komedije s Woopy Goldberg “Sister Act 2: Back in the Habbit” (1993). Ipak, prvu uspješnu ulogu kojom zapravo ozbiljno započinje glumačku karijeru ostvaruje na televiziji u hvaljenoj seriji “Party of Five” (1994).

Lijepa se Jennifer izgleda specijalizirala za teen komedije. Nakon par ulogica slatka je u zabavnom ostvarenju “Trojan War/Trojanski rat” (1997).
Iste godine, uz ostatak zlatne hollywoodske mladeži ( Sarah Michelle Gellar, Ryana Phillippea te Freddya Prinze Jr-a) igra glavnu ulogu u horor hitu “I Know What You Did Last Summer/Znam što si radila prošlog ljeta." Isti lik tumači i u nastavku “I Still Know What You Did Last Summer/Znam što si radila i ovog ljeta” (1998), nakon čega se vraća mladenačkim komedijama u “Telling You” i “Can’t Hardly Wait” (oba iz 1998), koji se uklapaju u trend povratka na popularni teen žanr 80-tih.

Osim filmske karijere, Jennifer nastavlja raditi i na televiziji te nakon prekida snimanja “Party of Five”, isti lik tumači i seriji “Time of Your Life”.

Uz to, radi i na glazbenoj karijeri te je nakon prvog albuma “Let’s Go Bang” iz 1995. do danas snimila još dva pa su ju i na MTV-u u par navrata predstavili prije kao pjevačicu nego glumicu.

U biografskom TV filmu “The Audrey Hepburn Story/Priča o Audrey Hepburn” (2000) bila je prilično dobra. Slijedeće godine se pojavljuje u komediji “Heartbreakers/Srcolomke” sa Sigourney Weaver i Geneom Hackmanom, a niz nastavlja filmom “Tuxedo” s Jackie Chanom. Za 2004. najavljena je ekranizacija poznatog stripa i crtanog filma o lijenom mačku i njegovom bedastom vlasniku “Garfield” s Billom Murrayem u glavnoj ulozi.

Čini se kako Jennifer Love Hewitt zna što radi te svoju karijeru gradi polako i sigurno. Do sada je manje-više tumačila slične, teen ljepotice u pitkim, ali ne previše kvalitetnim komedijicama. No, njezin rad na televiziji daje naslutiti da se tu krije još podosta talenta koji, kada se spoji s ljepotom, gotovo sigurno daje dobitnu kombinaciju.
Nazad na vrh Ići dole
**ApiCa**
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
**ApiCa**


Broj poruka : 704
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 31

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyNed Jan 03, 2010 8:11 pm

Ne znam ovu uopste...
Nazad na vrh Ići dole
AnGel_Perroni
**Genesis Moderator**
**Genesis Moderator**
AnGel_Perroni


Broj poruka : 568
Datum upisa : 25.12.2009

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyNed Jan 03, 2010 11:07 pm

*Carlos-Genesis* ::
Ne znam ovu uopste...

I ja.
Nazad na vrh Ići dole
*Maite my PrInCeS*
Geni ti se svidja
Geni ti se svidja
*Maite my PrInCeS*


Broj poruka : 474
Datum upisa : 04.01.2010

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyPon Jan 04, 2010 12:46 pm

Ja je znam...
Ona mi je preeelepa stw......
Nazad na vrh Ići dole
Nina
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
Nina


Broj poruka : 535
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 27

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyPon Jan 04, 2010 1:31 pm

i ja ju također znam....isto je i meni prelijepa...super mi glumi...
ako je neznate nabavite film Heartbreakers...
Nazad na vrh Ići dole
*Maite my PrInCeS*
Geni ti se svidja
Geni ti se svidja
*Maite my PrInCeS*


Broj poruka : 474
Datum upisa : 04.01.2010

Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt EmptyPet Jan 15, 2010 11:48 pm

supp je, bas dobro glumi i stvarno je mnogo lepa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jennifer Love Hewitt Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Love Hewitt   Jennifer Love Hewitt Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jennifer Love Hewitt
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jennifer Aniston
» P.S. I love You

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Genesis Rodriguez SERBIA :: Off topic :: Genesis Rodriguez Caffe :: Stars :: Glumci-
Skoči na: