Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Genesis Rodriguez fan club Srbija
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Komentari na seriju

Ići dole 
+2
***Miss Dulce***
Nina
6 posters
AutorPoruka
Nina
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
Nina


Broj poruka : 535
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySub Jan 16, 2010 5:42 pm

Ovde pišite svoje komentare na seriju Dona Barbara...
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Saznajes za seriju Prisionera
Saznajes za seriju Prisionera
***Miss Dulce***


Broj poruka : 109
Datum upisa : 16.01.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyNed Jan 17, 2010 12:09 pm

nisam je gledala xD
Nazad na vrh Ići dole
«EnChY»
Nisi cuo/la za Genesis
Nisi cuo/la za Genesis
«EnChY»


Broj poruka : 26
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyNed Jan 17, 2010 2:23 pm

Nisam gledala a ni ne stignem. Mozda cu pogledati prvih par epizoda li dallje Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Genesis fan
Nisi cuo/la za Genesis
Nisi cuo/la za Genesis
Genesis fan


Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.08.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Sep 01, 2010 6:30 pm

Serija je odlična, a Geny je uloga odlično sjela. Definitivno preporučujem da ju pogledate!
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Saznajes za seriju Prisionera
Saznajes za seriju Prisionera
***Miss Dulce***


Broj poruka : 109
Datum upisa : 16.01.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Sep 01, 2010 6:31 pm

ja je gledam otkad je počela ovdje u hrvatskoj (: seriju i ja predlažem da pogledate odlična je (:
Nazad na vrh Ići dole
♥Genesis♥Rodriguez♥
Nisi cuo/la za Genesis
Nisi cuo/la za Genesis
♥Genesis♥Rodriguez♥


Broj poruka : 33
Datum upisa : 06.09.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Okt 21, 2010 11:08 am

Obpzavaam^^
Najbolja serija <3
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Saznajes za seriju Prisionera
Saznajes za seriju Prisionera
***Miss Dulce***


Broj poruka : 109
Datum upisa : 16.01.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Okt 21, 2010 7:32 pm

Obožavam obožavam obožaaaaaavaaaaaaam (:
što je išla dalje bilo mi je sve draža..znam da je ovo forum o geni ali iskreno ,mnogo više sam držala fige da dona ostane zajedno sa santosom nego marisela .. ne znam zašto ,ali ne mogu protiv sebe...obožavam ih kao par,ali sejedno...ovu seriju obožavam,svaka epizoda je završila uzbudljivo i morala sam gledati nastavak jer me privlačilo... ovo je jedna od najboljih serija svih vremena,ali danas nam je bila zadnja epizoda,ja nisam mogla od tuge,meni je bil otako žao i razmišljala sam o kraju kao nikad, a najviše me pogodilo kad je na samom kraju dona umrla,a postala ej dobra Sad zašto su to napravili,ja sam iskreno ,počela plakati!
Nazad na vrh Ići dole
Genesis
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
Genesis


Broj poruka : 295
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Con Carlos

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyPet Okt 22, 2010 1:01 am

Pa jer si navikla na njih u pocetku... mislim meni svejedno nisam odgledala celu seriju, valjda ce doci u Srbiji... ali su mi preslatki i Barbara i Santos i Santos i Marisela... odlicna ekipa ali stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
https://genesisrodriguezsrb.serbianforum.info
♥Genesis♥Rodriguez♥
Nisi cuo/la za Genesis
Nisi cuo/la za Genesis
♥Genesis♥Rodriguez♥


Broj poruka : 33
Datum upisa : 06.09.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyPet Okt 22, 2010 2:25 pm

***Miss Dulce*** ::
Obožavam obožavam obožaaaaaavaaaaaaam (:
što je išla dalje bilo mi je sve draža..znam da je ovo forum o geni ali iskreno ,mnogo više sam držala fige da dona ostane zajedno sa santosom nego marisela .. ne znam zašto ,ali ne mogu protiv sebe...obožavam ih kao par,ali sejedno...ovu seriju obožavam,svaka epizoda je završila uzbudljivo i morala sam gledati nastavak jer me privlačilo... ovo je jedna od najboljih serija svih vremena,ali danas nam je bila zadnja epizoda,ja nisam mogla od tuge,meni je bil otako žao i razmišljala sam o kraju kao nikad, a najviše me pogodilo kad je na samom kraju dona umrla,a postala ej dobra Sad zašto su to napravili,ja sam iskreno ,počela plakati!

I ja sam zeljela da Barbara zavrsi sa Santosom.
Nije samo zbog pocetka,bilo je trenutaka kad sam zeljela da Santos & Marisela budu skupa,ali jednostavno oni ne idu.Nema ono nesto medju njima kao izmedju S&B.
Obozavam Mariselu i drago mi je zbog nje,ali Barbara je zasluzila da bude sa Santosom.
Uzasno me boljelo kada je Santos govorio Antoniu da voli Barbaru i njihov oprostajni poljubac.Sva se stresem,a neznam ni sama zasto :S
Prije Melendeza sam puno vise voljela Barbaru,a poslije Mariselu.
Sada ih volim obe istoo...ali ipak je Barbara trebala da bude sa Santosom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Saznajes za seriju Prisionera
Saznajes za seriju Prisionera
***Miss Dulce***


Broj poruka : 109
Datum upisa : 16.01.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyPet Okt 22, 2010 6:32 pm

Slažem se s tobom...Mnogo volim mariselu uvijek,ali barbara je bila tako psoebna,i uvijek ću pamtiiti ovu seriju,i nikad neću zaboraviti savrpenu ekipu i najbolji scenarij... nmg naći riječ da opišem kako je obbooo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari na seriju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentari na seriju...
» Komentari na seriju...
» Komentari za look?
» Komentari na slike..
» Komentari na ART Room

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Genesis Rodriguez SERBIA :: Sve o Genesis :: Filmografija :: Dona Barbara/Marisela-
Skoči na: