Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Dobrodošli na srpski forum o Genesis Rodrogiez!

Registrirajte se, uživajte i budite redovni! Pozdrav!
Genesis Rodriguez SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Genesis Rodriguez fan club Srbija
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sam u kuci 1,2,3 i 4...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Maite my PrInCeS*
Geni ti se svidja
Geni ti se svidja
*Maite my PrInCeS*


Broj poruka : 474
Datum upisa : 04.01.2010

Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty
PočaljiNaslov: Sam u kuci 1,2,3 i 4...   Sam u kuci 1,2,3 i 4... EmptyUto Jan 05, 2010 12:10 pm

Sam u kuci 1,2,3 i 4... 200px-Home_alone

Sam u kući (eng. Home Alone) američka je obiteljska komedija iz 1990. godine s Macaulayjem Culkinom u glavnoj ulozi.

Kevin McCallister (Macaulay Culkin) je dječak koji se s obitelji sprema na putovanje u Francusku gdje će provesti božićne blagdane. Užurbano spremanje u obiteljskoj kući ne dira previše flegmatičnog Kevina koji ne uspijeva privući pažnju niti jednog člana obitelji. Naposljetku ostaje zaboravljen i sam u kući što isprva nitko ne primjećuje.
Tad na scenu stupaju Harry (Joe Pesci) i Marv (Daniel Stern), pljačkaši čija je specijalnost "olakšavanje" bogataša za vrijeme praznika. Na njihovoj listi je i kuća McCallisterovih, ali tu je isprva preplašeni Kevin koji ubrzo dolazi k sebi i priprema obranu svog doma postavljajući brdo zamki za neželjene goste.
Nazad na vrh Ići dole
Nina
**Genesis Admin***
**Genesis Admin***
Nina


Broj poruka : 535
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 27

Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty
PočaljiNaslov: Re: Sam u kuci 1,2,3 i 4...   Sam u kuci 1,2,3 i 4... EmptyUto Jan 05, 2010 6:50 pm

te filmove svaki puta gledam...super su mi..zabavni...jednostavno mi nisu dosadni
Nazad na vrh Ići dole
*Maite my PrInCeS*
Geni ti se svidja
Geni ti se svidja
*Maite my PrInCeS*


Broj poruka : 474
Datum upisa : 04.01.2010

Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty
PočaljiNaslov: Re: Sam u kuci 1,2,3 i 4...   Sam u kuci 1,2,3 i 4... EmptySre Jan 06, 2010 12:03 am

Nina ::
te filmove svaki puta gledam...super su mi..zabavni...jednostavno mi nisu dosadni

I meni isto... I smeeeejem se do suza svaki put...... heheheheh... xDDD lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Saznajes za seriju Prisionera
Saznajes za seriju Prisionera
***Miss Dulce***


Broj poruka : 109
Datum upisa : 16.01.2010

Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty
PočaljiNaslov: Re: Sam u kuci 1,2,3 i 4...   Sam u kuci 1,2,3 i 4... EmptyUto Okt 12, 2010 8:46 pm

Nina ::
te filmove svaki puta gledam...super su mi..zabavni...jednostavno mi nisu dosadni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty
PočaljiNaslov: Re: Sam u kuci 1,2,3 i 4...   Sam u kuci 1,2,3 i 4... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sam u kuci 1,2,3 i 4...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Genesis Rodriguez SERBIA :: Off topic :: Genesis Rodriguez Caffe :: TV Time-
Skoči na: